Premiär!

Premiär!

Vi har jobbat mycket och länge men nu är det klart! Min och Christians första genemsamma sajt står klar. Nu är det premiär för Chokladorama!

Här hittar du allt från nyheter, evenemang, fakta, recept, produktbank och forum - en samlingsplats för chokladfantaster, välkomna in!

Ge mig gärna lite respons. Ris och ros - vad är bra och vad kan vi förbättra?

Simon | 2009-10-23 (13:09)

Najs, det ser bra ut! Första intrycket är bra :) Jag ska kika runt lite mer nu.

Dessi | 2009-10-23 (13:31)

Wow! Du/ni är förbenat duktiga! Skitsnygg site! Ska klicka runt lite och hojtar om jag kommer på något :)

Daniel | 2009-10-23 (13:44)

Riktigt fin! Känns fräsh, clean. Sen får den ju en bra boost av dina bilder också!
gj!

Marie Falkering | 2009-10-24 (14:04)

O vad duktig du är....skitsnygg!

Ina | 2009-10-25 (18:25)

Wow, vad du är duktig! Det är en fröjd för ögat att titta på den sidan. Du har verkligen en talangfull känsla för stilrenhet! :) En fullpoängare, som så ofta :)

Kul med en chokladsida, annorlunda och läskande ;)

Sofia | 2009-11-02 (20:53)

Jag är väldigt nyfiken över hur sidan är uppbyggd :) Använder ni er av Wordpress? (vilket jag tvekar om)

Det är verkligen en snygg hemsida och en bra idé!

Skriv ny kommentar

Innehållet i detta fält är privat och kommer inte att visas publikt. If you have a Gravatar account associated with the e-mail address you provide, it will be used to display your avatar.
  • Tillåtna HTML-taggar: <a> <em> <strong>
  • Rader och stycken bryts automatiskt.
  • Webbadresser och e-postadresser görs automatiskt till länkar.

Mer information om formateringsmöjligheter